bezchmurnie
18°
16°
wtorek
Reklama
Zamiast na kanalizację czy remonty dróg, wójt złożyła wniosek na e-usługi w gminie Dąbrowa Zielona
25 października 2021 r. | 12:04
4

Wszystkie gminy w województwie śląskim otrzymają pieniądze w ramach Programu Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu Polski Ład. Większość z nich otrzyma środki na remonty dróg, budowę przedszkoli czy budowę kanalizacji. Ale nie gmina Dąbrowa Zielona. Wójt złożyła wniosek na wsparcie e-usług dla mieszkańców gminy Dąbrowa Zielona. Zamiast na remonty, pieniądze pójdą na e-usługi. Gmina na ten cel otrzyma 1 440 000 zł.

Do tego, 848 725 zł a modernizację OSP wraz z utworzeniem sali konferencyjno-widowiskowej w Dąbrowie Zielonej.

Są pewne priorytety...

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Zamiast na kanalizację czy remonty dróg, wójt złożyła wniosek na e-usługi w gminie Dąbrowa Zielona”

 1. Oko prezesa pisze:

  Przecież pani wójt kanalizację już ma.

  14
  2
  • Dąbrowiak pisze:

   Kanalizaje już mamy na terenie gminy. Po drugie stan dróg się polepszył. Jeśli chodzi o dziury na drogach to fakt są ale na powiatowych z ktorymi gmina nie ma nic wspólnego tylko starostwo. Szkół i przedszkoli jest aż nad to przyrost naturalny i tak jest poniżej oczekiwań pisu co odbija się czkawką na inflacji przez 500+ i inne rozdawnictwa.

   5
   2
 2. Mieszmkanka pisze:

  Z tych e-usług skorzysta może 10% mieszkańców gminy , bo to dla przeciętnego człowieka czarna magia a z kanalizacji chyba o wiele więcej mieszkańców no ale cóż ktoś słusznie zauważył ,że wójtowa już ją ma więc innym po czorta taka wygoda!!!!!!!!

  4
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *