zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
Reklama
Sprawdź się na policyjnym torze przeszkód
12 czerwca 2023 r. | 11:20
0

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach po raz kolejny organizuje zajęcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych służbą w naszej formacji. Już 21 czerwca br. będzie kolejna szansa, by zmierzyć się z torem przeszkód, który należy pokonać w policyjnym teście sprawności fizycznej. Przyjdź i sprawdź się. Zapraszamy do uczestnictwa i czekamy na zgłoszenia!

Zapraszamy zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji do udziału w zajęciach otwartych, które odbędą się 21 czerwca 2023 roku w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ulicy Koszarowej 17. Poprowadzą je instruktorzy Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Testy nie są w żaden sposób zobowiązujące. Są tylko szansą na spróbowanie swoich sił. Ponadto uczestnicy mają okazję dowiedzieć się, jak wyglądają wybrane etapy postępowania kwalifikacyjnego, jakie możliwości daje służba w Policji oraz jakie wymagania musi spełnić kandydat, marzący o zawodzie policjanta.

Zajęcia odbędą się w trzech turach o godzinie:

  • 10.00
  • 12.00
  • 14.00

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt na adres mailowy lub telefonicznie.

  • probnytsf@ka.policja.gov.pl
  • 723645738

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prowadzi działania informacyjne, dające możliwość poznania specyfiki i charakteru służby w Policji. Projekt powstał z myślą o potrzebach młodych ludzi - absolwentów szkół średnich planujących związać swoją drogę zawodową z Policją, a także wszystkich osobach, które chcą zasilić szeregi naszej formacji oraz sprawdzić, jak w praktyce wygląda rekrutacja do służby. Podczas organizowanych przez katowicką komendę wojewódzką zajęć, zainteresowani mają możliwość praktycznego poznania etapu postępowania kwalifikacyjnego, jakim jest test sprawności fizycznej. Przystąpienie do testu sprawności fizycznej pozwoli zainteresowanym sprawdzić swoje umiejętności i kondycję fizyczną, ale także zdiagnozować ewentualne elementy wymagające poprawy, co umożliwi w przyszłości pozytywne zaliczenie testu sprawności fizycznej podczas formalnej procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji.

Zapraszamy na kolejne odsłony projektu!

Jeśli zamierzasz do nas dołączyć, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *