zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Wójt Maria Włodarczyk najgorsza!
26 lipca 2020 r. | 12:21
1

110 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Dąbrowa Zielona. Najlepszy okazał się Jan Jurczyk. Najgorsza była Wójt Maria Włodarczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Dąbrowa Zielona. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Maria Włodarczyk najgorsza!”

  1. gienek pisze:

    No pięknie, lepiej niż burmistrzowie i prezydenci całkiem dużych miast. Nawet ministrowie mogą się schować. Brawo wsiowa sitwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *