zachmurzenie umiarkowane
24°
24°
czwartek
Reklama
screen z facebook
Brudna kampania w gminie Dąbrowa Zielona
11 kwietnia 2024 r. | 12:31
129

Kampania wyborcza w gminie Dąbrowa Zielona jest bardzo brudna i agresywna. Dochodzi do kradzieży i zrywania banerów kandydatów. Najgorsze w tym, że robią to osoby z konkurencyjnych do siebie obozów.

Oświadczenie w tej sprawie wydała Marta Łatacz, była już kandydatka na Wójta Gminy Dąbrowa Zielona.

Szanowni Państwo,
chciałabym serdecznie podziękować licznym głosującym za udział w wyborach, a szczególnie tym, którzy postanowili obdarzyć mnie swoim zaufaniem i oddać na mnie swój cenny głos. Wyrazy szacunku i uznania należą się także wszystkim tym, którzy wytrwale pomagali mi i wspierali mnie w trakcie kampanii, jak również moim kontrkandydatom, a zwłaszcza kontrkandydatowi za uczciwie prowadzoną kampanię wyborczą.
Udział w wyborach i samej kampanii był dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Starałam się, aby była ona prowadzona w sposób uczciwy, rzetelny oraz zgodny z moim własnym sumieniem.
Jakiś czas temu pisałam o tym, że kilka z moich plakatów wyborczych zostało zerwanych i zniszczonych. Sprawa niezwłocznie została zgłoszona na policję. Kilka dni temu otrzymałam informację o zastosowaniu postępowania mandatowego wobec sprawcy wykroczenia, załączone poniżej. Niestety nie mogę udostępnić danych personalnych tej osoby bez narażania siebie również na odpowiedzialność, tak więc informację załączam z niewidocznymi danymi osoby, o której mowa.
Muszę przyznać, że z przykrością przyjęłam fakt, iż jest to osoba powszechnie znana, a dodatkowo kandydująca do Rady Gminy Dąbrowa Zielona w wyborach samorządowych z listy komitetu wyborczego KWW Razem dla Dobra Naszej Gminy, zgłaszającego kandydata na Wójta Gminy Dąbrowa Zielona Panią Joannę Sokolińską.
Tak jak wcześniej wspominałam, chciałam jedynie uczciwej rywalizacji, a zaistniała sytuacja jest poniżej wszelkiej krytyki, szczególnie iż sprawca ubiegał się o, tak poważne i odpowiedzialne stanowisko.
Przed nami druga tura wyborów. Mam nadzieję, że znów tak licznie spotkamy się przy urnach i zagłosujemy właściwie, aby nieuczciwość nie mogła zagościć na dłużej w naszej Gminie.
Pozdrawiam
Marta Łatacz

Kontroświadczenie wydała w tej sprawie również Joanna Sokolińska.


screen z facebook

Czy tak ma wyglądać kampania na wójta?

PAWEŁ GĄSIORSKI129 odpowiedzi na “Brudna kampania w gminie Dąbrowa Zielona”

 1. On pisze:

  Jak widać Pani Joann nie ma skrupułów, gdy tylko coś podziało się z kandydatem z jej komitetu niezwłocznie udostępniła dane sprawcy. Nieładnie.

  30
  5
  • User pisze:

   w dodatku chyba bez zgody tej osoby ponieważ post później został edytowany i dane zostały ukryte

   23
   5
  • Gość 23 pisze:

   Skrupułów nie ma Pan, bo broni Pan sprawcę wykroczenia. Nagle zrobiło się Panu go żal? To on powinien przepraszać za swoje czyny, ale jak widać nigdzie jego publiczne przeprosiny nie pojawiły się, bo pewnie Marysia z Krzysiem obiecała posadkę i namówiła do zerwania baneru!!! Nieładnie!

   9
   3
   • Mieszkaniec Dabrowy pisze:

    Gość 23 naprawdę aż takim idiotą jesteś że w takie bajki wierzysz, szkoda mi Cię bardzo .

    4
    3
    • Mieszkanka Cielętnik pisze:

     Sam jesteś czlowieku idiotą, myśląc że oblewając kogoś błotem jako anonim zaszkodzisz mu ? Żenada , dzisiejsze społeczeństwo to dno

     • mieszkaniec pisze:

      Nie wiesz o czym mówisz, sprawca został zatrzymany i należał do KWW Razem dla Dobra Naszej Gminy i dodatkowo ujawnili jego dane.

     • ninininiin pisze:

      To ie bajki, obecna władza nauczyła nas , że nawet coś najbardziej nieprawdopodobnego może być prawdą

 2. Gość pisze:

  Nawet informatyk z Lelowa ją bronił, żenada.

  27
  6
 3. Obywatel pisze:

  może i jemu obiecała stanowisko?

  26
  9
 4. Gość pisze:

  Przecież już był wpis na FB, z którego się tłumaczyli odnośnie plotek. Nie za dużo tłumaczeń w ostatnim czasie? Kto normalny tłumaczy się z plotek?

  24
  5
 5. Sławek pisze:

  Tylko winny się tłumaczy !!!

  25
  5
 6. ona pisze:

  Jeden za wszystkich, wszyscy za jedne… a nie, zaraz. Jeden jest juz niepotrzebny bo się nie dostał to można go poświęcić i wystawić publicznie jego dane. Strach pracować z tą kobietą

  26
  5
 7. Mieszkaniec pisze:

  żenujące są te wasze komentarze. checie sobie pogadać to spotkajcie się kupcie sobie piwko albo grilla zróbcie a nie w internecie rozmowy i obgadywania prowadzicie. Widać że jesteście młodym pokoleniem – dziećmi internetu co to w sieci wylewa swoje żale i jeszcze czeka na poklaski🤦‍♂️

  8
  22
 8. Dąbrowiak pisze:

  Pani Sokoloińskiej nie da się słuchać. To naprawdę jest jakieś nieporozumienie, wstyd.

  24
  9
 9. Gml pisze:

  Panu Kucharskiemu nie poszły wybory. Radni nie mają większości. Pani Maria nie weszła do powiatu. Więc ściągamy maskę i zaczynamy działać tak jak zawsze ? 🤣 dużo macie do stracenia, w końcu ktoś to rozliczy i tego sie boicie.

  19
  20
 10. Adam pisze:

  Zrozumcie jedną rzecz. Nie dostaliście w pierwszej turze mniej głosów przez to, że nic nie zrobiliście. Dostaliście ich mniej dlatego, bo ludzie pamiętają jak traktowaliście ludzi przez wszystkie lata. To jest i było chore. Jest część ludzi, która nigdy wam tego nie zapomni, a karma prędzej czy później spotka każdego z Was. Otworzymy nowy rozdział, bo po pewnych sytuacjach z wiekszością ludzi już nigdy się nie dogadacie.

  19
  20
  • XXX pisze:

   KWW Razem dla Dobra Naszej Gminy skutecznie podlewa jak widać alkoholem wyborców.

   6
   5
   • Sławka pisze:

    Do XXzx
    a Tobie ktoś jakąś trawkę daje, bo coraz bardziej bredzisz, zajmij się pracą lub nauką, wyjdzie Ci to lepiej niż pisanie tych bredni jako anonim

    8
    2
 11. Gość pisze:

  Znam panią Sokolińska z obecnej pracy i mam nadzieję że zmieni pracę ale szkoda mi gminy Dąbrowy Zielonej…..bardzo nie miła osoba to tak delikatnie mówiąc….

  27
  7
 12. Informatyk pisze:

  Panie Krzysztofie Majda. Wiem, że nie ma
  Pan innych zdrowych zainteresowań i pisze Pan tutaj 90 procent komentarzy 🤣 proszę zadbać o siebie i odpuścić. Pan Błaszczyk , Pana teściu Zieliński i cała ekipa która wszyscy kumaci doskonale znają trzyma się tych stołków od lat posługują się Panem bo jest Pan takim pożytecznym wybuchowym pieskiem do szczekania. Osoby wyżej wymienione w białych rękawiczkach pociągają za sznurki. Proszę zadbać o siebie i o zdrowie i dać wykazać się innym. Pozdrawiam 🙂

  14
  21
  • Dabrowianin pisze:

   Pan Błaszyk i Pan Zieliński to ludzie w słusznym wieku, pisze ktoś kto nie zna realiów dąbrowy zielonej

   8
   4
  • Mieszkanka gminy pisze:

   Nawet z przeprosin robicie kogoś hejterem, bo boicie się, że wyjdą Wasze brudy na jaw przy zmianie władzy! Paweł Gąsiarski – autor pomówień i brudnej kampanii prowadzonej dla Kucharskiego i świty Włodarczykowej -karma do Ciebie wróci, za tą nieczystą grę. Potrafisz nędzarzu tylko kłamać i usuwać komentarze niewygodne dla Twojej bandy, ale w sieci nic się nie ukryje, a sprawiedliwość wygra !

   8
   11
   • Szybki pisze:

    Wytarliście sobie gębę kandydatem na radnego z Waszego KWW.

    14
    5
    • Gość 1 pisze:

     Czyli popieracie zrywanie i niszczenie plakatów wyborczych? Teraz Wam sprawcy tego czynu żal? Musiał mu Wasz kandydat dobrze wynagrodzić i lepszą posadkę zaproponować, bo zrobiła Wam dobrą pożywkę do brudnej kampanii faworyta obecnej władzy!

     10
     3
  • BZK pisze:

   To byłoby rzeczywiście przykre, gdyby tak mieszkańcy ocenili moją pracę na rzecz gminy. Do tej pory włodarze z innych gmin i różnych stowarzyszeń korzystają z mojej wiedzy i z reguły robię to za darmo, bo po prostu mam to w naturze, że jak tylko mogę pomóc – to powinienem to zrobić.Jeżeli jednak mieszkańcy zgadzają się z tym postem – to po prostu wycofał się z działalności. Nie można być tam, gdzie Cię nie chcą.

 13. Gość 123 pisze:

  Sokolińska tłumaczyła się z zamykania szkoły w Soborzycach, dowiedzcie się ile kosztuje jej utrzymanie. Uczniowie przejdą do Dąbrowy, a kasa pójdzie za uczniami likwidując koszty dodatkowych etatów, ale mieszkańcy Soborzyc to ślepy naród i trzymają się sukienki Sokolińskiej. Bardzo prosty, ale jak skuteczny plan. Obudźcie się…

  20
  6
  • Chłopiec pisze:

   W końcu ponad 800tys do zgarnięcia.

   15
   5
  • Marzena pisze:

   Czy wy ludzie wogóle za głupoty wygadujecie. Szkoła jest niepubliczna , wójt gminy jej nie może zlikwidować. Wójt daję dotacje na ucznia i tyle. Wójtowi nic do tego. Przecież stowarzyszenie sobię rządzi samo. Więc strasznie Sokolińską jest słabe

   12
   • Gość 123 pisze:

    Nikt tutaj nikogo nie starszy takie są fakty. Budek szkoły jest w rękach gminy :), a no tak. Przecież lekcje mogą się odbywać w altanie na Zaleszczynach niedaleko Prezesa Stowarzyszenia.

    5
    2
    • Mieszkanka pisze:

     całe to stowarzyszenie to jest na rzecz utrzymania szkoły, a nie na rzecz rozwoju wsi…tu każdy ciągnie w swoją stronę nawet najlepsi przyjaciele i obrabiają się za plecami..

  • ninininiin pisze:

   Pewnie , lepiej trzymać się nogawki Pana Kucharskiego a w domyśle Pani Marii

 14. Przedsiebiorca pisze:

  Jako przedsiębiorca z gminy chciałbym przedstawić swój punkt widzenia. Chodzi o stworzenie tutaj dobrych warunków do prowadzenia firmy, a nie tylko o podnoszenie podatków. Większość miejsc pracy jest powiązana tutaj z urzędem, dzięki czemu obecnej władzy łatwiej wywierać na tych ludzi naciski. Przestańcie podnosić podatki i zadbajcie o zrównoważony rozwój a miejsca pracy się pojawia. Przekierowanie uwagi na zamykanie szkół i zastraszanie pracowników nic tu nie da, bo ludzie mają swój rozum. Pozdrawiam

  11
  12
 15. Mieszkaniec pisze:

  Jak ktoś nie ma argumentów ja Pani J to wymyśla plotkę żeby zrobić z siebie biedna i móc ją dementować. O likwidacji placówek oświatowych usłyszałem z posta na Facebooku:) Nie jest to śmieszne?

  14
  4
 16. Mieszkanka gminy pisze:

  Nawet z przeprosin robicie kogoś hejterem, bo boicie się, że wyjdą Wasze brudy na jaw przy zmianie władzy! Paweł Gąsiarski – autor pomówień i brudnej kampanii prowadzonej dla Kucharskiego i świty Włodarczykowej -karma do Ciebie wróci, za tą nieczystą grę. Potrafisz nędzarzu tylko kłamać i usuwać komentarze niewygodne dla Twojej bandy, ale w sieci nic się nie ukryje, a sprawiedliwość wygra !

  10
  9
  • Mieszkaniec pisze:

   Twórca pierwotnego posta jest Pani Marta Łatacz, ale jak widać Azory pilnują Sokolińskiej.

   10
   7
  • Anna pisze:

   Przecież to Sokolińska blokuje wszystkich, ukrywa komentarze i edytuje posty na co są dowody w tym artykule.

   14
   7
  • Mieszkanka gminy pisze:

   Kto jest podpisany pod tym tekstem? Czy p. Gąsiorski ma prawo do wykorzystywania tekstów z innego źródła i w sposób kłamliwy obrabiać go po swojemu ? Kto prowadzi od początku brudną kampanię na tej stronie, którego administratorem jest Paweł Gąsiarski ? Nagle Wam szkoda osoby niszczącej baner ? Tak bo jesteście przeciwnikami dwóch kandydatek i zwolennicy przykrywania gminnych brudów !

   10
   4
   • Damian pisze:

    Tak ma pozwolenie. Artykuł jest rzetelny oraz łatwy do weryfikacji na podstawie postów na FB.

    5
    3
    • Mieszkanka gminy pisze:

     a kim Ty jesteś ? Pełnomocnikiem nieszczerego autora i administratora strony blokującego i kasującego niewygodne posty ? Czego się boicie ?

     4
     3
     • Damian pisze:

      Tak jestem uprawnionym pełnomocnikiem, jeśli zdecyduje się Pani przedstawić z imienia i nazwiska ja również się ujawnię. Z tego co widzę posty tutaj oraz komentarze są widoczne. Co innego przy wpisach Pani Joanny.

      2
      3
  • Maciek pisze:

   Piszesz o hejcie a wyzywasz kogoś od nędzarza? Cóż za Hipokryzja? Pani z obozu Joanny?

   4
   4
 17. Paweł pisze:

  Hejt? Czy Wy znacie jego pojęcie? Coś bardzo delikatni ludzie w tych czasach. Prawda to Hej? To Sokolińska mówi o dialogu, po czym blokuje niewygodne osoby na FB.

  14
  5
 18. Paweł pisze:

  Hejt? Czy Wy znacie jego pojęcie? Coś bardzo delikatni ludzie w tych czasach. Prawda to Hej? To Sokolińska mówi o dialogu, po czym blokuje niewygodne osoby na FB.

  10
  5
 19. Sandra pisze:

  A czy Paweł Gąsiorowski napisał ten tekst czy wskazał źródło? Autorem tekstu jest Pani Marta Łatacz.

  10
  6
  • Mieszkanka gminy pisze:

   Kto jest podpisany pod tym tekstem? Czy p. Gąsiorski ma prawo do wykorzystywania tekstów z innego źródła i w sposób kłamliwy obrabiać go po swojemu ? Kto prowadzi od początku brudną kampanię na tej stronie, którego administratorem jest Paweł Gąsiarski ? Nagle Wam szkoda osoby niszczącej baner ? Tak bo jesteście przeciwnikami dwóch kandydatek i zwolennicy przykrywania gminnych brudów

   5
   5
   • Damian pisze:

    Tak ma pozwolenie. Artykuł jest rzetelny oraz łatwy do weryfikacji na podstawie postów na FB.

    6
    5
    • Gość 23 pisze:

     A Pan kim jest? Prawą nogą p. Gąsiorskiego? Skopiować i przekłamać przekaz i zrobić aferę z jednego baneru i jednocześnie litować się nad sprawcę tego czynu jak to został zlinczowany ? Ludzie! Sorry ale już gubicie się w swoich brudach! Piszą tu w kółko 3 czy 4 osoby a wiedzcie że mieszkańcy gminy już mają dość rządów nieuczciwej władzy, która ma być kontynuowana przez wystawionego przez gminę kandydata.

     4
     3
     • Q pisze:

      Prawą ręką 🙂 Czyli tylko obecna władza jest Waszym argumentem bo nie macie nic na P. Kucharskiego. Wasza logika jest zajebista.

      5
      4
 20. Grzegorz pisze:

  Drodzy pracownicy gminy. Zajmijcie się proszę pracą w godzinach pracy, a nie pisaniem komentarzy. Jak nie wysyłanie ludzi żeby zabierali gazety, to straszenie rodziców dzieci przedszkolnych za udostępnianie Pani Joanny. Teraz macie zadanie pisać na stronie, ktorej nikt normalny serio nie traktuje.
  Pozdrowienia, odpocznijcie. Mamy juz piękny weekend 😊

  13
  6
  • Damian pisze:

   Coś czuję że będzie kolejne powstanie Soborskie i ludzie wyjdą z widłami do Joanny 🙂 Historia zatoczy koło…

   12
   5
 21. Mieszkanka gminy pisze:

  Kto jest podpisany pod tym tekstem? Czy p. Gąsiorski ma prawo do wykorzystywania tekstów z innego źródła i w sposób kłamliwy obrabiać go po swojemu ? Kto prowadzi od początku brudną kampanię na tej stronie, którego administratorem jest Paweł Gąsiarski ? Nagle Wam szkoda osoby niszczącej baner ? Tak bo jesteście przeciwnikami dwóch kandydatek i zwolennicy przykrywania gminnych brudów !

  7
  6
  • Damian pisze:

   Tak ma pozwolenie. Artykuł jest rzetelny oraz łatwy do weryfikacji na podstawie postów na FB.

   6
   3
   • Mieszkanka gminy 234 pisze:

    Bardzo rzetelny 😂😄 zadbam o to , że odpowiecie sądownie, wszystko jest kłamstwem …. nie potraficie nawet czytać ze zrozumieniem, tylko nierzetelnie przedstawiać fakty

  • Maciek pisze:

   Piszesz o hejcie a wyzywasz kogoś od nędzarza? Cóż za Hipokryzja? Pani z obozu Joanny?

   7
   6
   • Gość 1 pisze:

    A Pan z obozu p. Kucharskiego? Jak brzmi tytuł tego artykułu? Kto jest organizatorem tej brudnej kampanii? Podobnej zresztą to obecnych brudnych rządów wodza gminy

    7
    4
    • Racjonalny pisze:

     Przerażające jest to jak głupi są wyborcy Joanny S. Oceniają innych przez pryzmat swojej osoby. Wystarczy być racjonalistą żeby to zobaczyć. Napiszcie kolejny list na kartce jak wam się tusz w klawiaturze skończy.

     5
     6
 22. Aga pisze:

  Proboszczu już był na kawce a Asi… Ktoś szuka układów…

  14
  6
 23. Wódeczka pisze:

  O wódeczko kochana
  Przeze mnie wypijana
  Jesteś zawsze przy mym boku
  W kampanii wyborczej dotrzymujesz mi kroku…

  14
  4
 24. Mieszkaniec pisze:

  Szkoda że pod postem Pani Marty Łatacz nie byliście tak wyszczekani.
  Chwila chwila. Przecież wyszło by jakie to wiejskie Asy wpadły do rady.

  6
  2
 25. Gminny Czadoman pisze:

  Zróbmy bitwę na piosenki wyborcze, niech wygra lepsza z lepszym teledyskiem.

  Muzyka łagodzi obyczaje.

  7
  1
 26. Mieszkaniec Partyzantow pisze:

  Czemu Pan Kucharski nie dementuje plotek? Bo plotek się nie dementuje, tylko ten kto je rozpuszcza dementuje, bo nie ma nic innego do powiedzenia. Pani Kamilo Sadowska czy Pani Sokolińska z klakierami była u Pani i wspólnie napisałyście ten list? Hmmmm, chyba tak 👍🏻 kojarząc godzinę publikacji i wizytę Pani J u sióstr Sadowskich, trochę słabo wyszlo

  7
  3
  • Xxx pisze:

   Zastanawiam się, co ona obiecała tym ludziom wszystkim, że jak pieski za nią biegają.. a szczególnie Jolanta Rokita. Cieplutką posadę w gminie?

   8
   3
   • ninininiin pisze:

    Nic nie musiała obiecywać,dała nadzieję przerwania łańcucha układu w naszej gminie.
    Dlaczego nie jest jasne dla niektórych to, że ludzie doznali i doświadczyli dobroci obecnej władzy i kiedy nadarzyła się okazja to chcą ją zmienić nie mają przecież syndromu sztokholmskiego , nawet jeżeli Pani Joanna okaże się złym wyborem to i tak gorzej już być nie może. Zaraz odezwą się głosy jak to teraz jest dobrze, ale dla kogo jest to jest , tych nie zadowolonych jednak jest chyba nie mało co widać po I turze wyborów

    • kekekekekek pisze:

     Często ludzie nie głosują za kimś tylko przeciwko komuś i tak jest w tym przypadku. Obecna władz powinna się uderzyć w piersi i zapytać gdzie popełniliśmy błąd , a nie wdawać się w pyskówki z suwerenem

 27. Mieszkaniec pisze:

  Poparcie Molendy? Uszami klaska żeby powiodło jej się u nas ale my nie jesteśmy glupi

  6
  3
  • Mieszkanka gminy pisze:

   hej mieszkaniec, już mi nie dobrze od Twoich wypocin. A jaką posadkę Ci obiecała Marysia z Krzysiem ? 🤣🤣🤣

   3
   4
   • Mieszkanka gminy pisze:

    hej XXX a jaką posadkę obiecała Ci Marysia z Krzysiem ? Bo widzę, że od pierwszej publikacji na tej stronie bardzo wspierasz Krzysia, widać że jesteś bezrobotny i liczysz na dobrą łapówkę 🤣🤣

    4
    2
    • Xxx pisze:

     bardzo liczyłem na sekretarza gminy, ale niestety to stanowisko jest już osadzone przez Jolantę Rokitę, co prawda bez wymaganych kwalifikacji, ale jednak.. To może Sokolinska coś u proboszcza mi załatwi?

     5
     5
     • Mieszkanka gminy pisze:

      ha ha 😂😂 wybory się jeszcze nie skończyły , stanowisko wójta i sekretarza jeszcze nie zajęte , masz szansę , im więcej brudnych komentarzy napiszesz tym większa szansa na sekretarza 😂 no to już wiadomo o co chodzi, o te posadki tak walczycie 🤣

      5
      4
     • Xxx pisze:

      Widzę że pojęcie sarkazmu jest Ci obce…

      2
      3
   • WYBORCA pisze:

    A nie przypadkiem “niedobrze”? chyba, że inne odczucie masz na myśli

    2
    2
 28. Dąbrowiak pisze:

  Jeśli ktoś ma dobrą pracę, to nie szuka innej.
  Natomiast Sokolińska jest na wylocie z racji tego że największym faworytem wyborów jest Pani, do której to zwolnienia z pracy rękę jakiś czas temu przyłożyła Pani Joanna.
  Karma wraca.

  11
  5
 29. Mieszkaniec soborzyc pisze:

  A dlaczego w poście dementującym o lIkwidscji szkoly i przedszkola nie padło przedsszkoli, tam są dwa przedszkola, pozostawiam do przemyślenia:) i brak możliwości komentowania, typowe dla sokolinskiej

  7
  3
  • Q pisze:

   To fakt, posty, które mogą źle wpłynąć na kampanię od początku są blokowane.

   5
   3
   • Mieszkanka 234 pisze:

    na tej stronie i na Facebooku tej strony są usuwane komentarze lub blokowane wszystkie które są niekorzystne dla faworyta p. Krzysia 😅 który jest bardzo niesamodzielny i podpiera się wyłącznie “Wielkimi ” czynami swojego guru jakby sam wcześniej był Wójtem

    4
    7
    • Mocny pisze:

     Ma Pani jakieś konkretne przykłady? Nie podpiera się a pokazuje co jest obecnie robione w gminie i jakie są plany o czym Pani Sokolińska nie ma pojęcia i piepszy o wodociągach na Milionowie oraz Zagonach gdzie to nigdy nie dojdzie do skutku to raz a dwa ludzie w większości już wykonali we własnym zakresie studnie głębione. A jedyne Pani argumenty, to zarzuty względem obecnej Pani Wójt. A Pewnie nie zna Pani Pana Krzysztofa. No cóż potrafi Pani tylko atakować.

     8
     4
     • Aga Nowak pisze:

      Jak czytam te Pańskie posty i paru innych Pana kolegów czy koleżanek, to właśnie tylko Wy potraficie atakować i wymyślać brednie chowając się pod płaszczem anonimowości ! Szczekajcie na Facebooku pod swoimi prawdziwymi nazwiskami !

      4
      4
     • Mocny pisze:

      Aga Nowak ciężki temat bo Sokolińska i jej klakiery wszystko blokują. Anonimowość jest Twoim jednym argumentem, bo wypowiedź poprzednika jest mocno rzeczowa.

      4
      5
    • Baldi pisze:

     No coś takiego u kandydatki nawet nie ma możliwości komentowania, wstyd, a Molenda udzielający poparcia liczy na posadkę w dąbrowie wiedząc że tam pani Samek wygrs

     8
     3
   • Baldi pisze:

    Tak śledzę i nie zauważyłam

    5
    3
  • Rodzić przedszkola pisze:

   No nie ma komentarza, wszystko jasne

   5
   3
 30. Samochód pisze:

  Ulewa mi się widokiem tej twarzy, samochód z banerem strzał w kolano, osobiście żenada

  13
  6
  • Pani pisze:

   Okazuje się, że grzmoty zza ołtarza nie pomogły? Z tego co pamiętam, z wypowiedzi plebana wynikało, że Pani Marta nie jest parafianką, nie ma doświadczenia, za młoda etc. wszystko na nie.. a tu proszę, inspiracja taką osobą? Słodycze, baner na przyczepce.. i oczywiście podejrzewam, wręcz mogę stwierdzić, że posesja Pani Marty nie została pominięta podczas Pani “pielgrzymki”.

   13
   5
  • Mieszkanka 234 pisze:

   a mi się bardzo podoba, a Tobie może się ulewać 😂😂

   5
   10
 31. Mieszkanka 234 pisze:

  a mi się bardzo podoba, a Tobie może się ulewać 😂 kup sobie dziecino śliniaczek 😂

  5
  8
 32. Piłkarz pisze:

  Ciekawe co chłopaki z Soborzyc na ostatni komentarz dotyczący połączenia dwóch klubów Dąbrowianki oraz Startu…
  Podobno po ostatnim meczu Pani S. stwierdziła że warto stworzyć i inwestować w jeden zespół z prawdziwego zdarzenia.

  10
  5
 33. Kapitan pisze:

  Właśnie widać, jak zakłamana jest Sokolińska i jej banda, najpierw przedstawiciel jej KWW zrywa plakaty, Oni go potępiają publicznie z imienia i nazwiska, następnie On udostępnia jej posty na FB do drugiej tury. Zakłamane towarzystwo.

  5
  5
 34. mieszkaniec pisze:

  Sąsiadek manipulant dodał post po czym wyłączył możliwość komentowania, po kilku niewygodnych komentarzach.

  4
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *