bezchmurnie
czwartek
Reklama
W lutym ma zakończyć się remont DW786 w Świętej Annie
29 stycznia 2021 r. | 15:56
11

W przyszłym miesiącu, zgodnie z planem, ma zakończyć się remont drogi wojewódzkiej nr 786 w miejscowości Święta Anna. Wykonawca inwestycji, konsorcjum firm Bitum Sp. z o. o. i Drog-Bud Sp. z o. o., miał wykonać między innymi ujednolicenie szerokości jezdni, przebudowę istniejącej konstrukcji jezdni z dopuszczeniem nacisku pojedynczej osi 11,5 tony, przebudował skrzyżowania DW-786 z DW-793 oraz DP-1029S na skrzyżowanie typu rondo, okoliczne chodniki, zjazdy, zatoki autobusowe oraz most nad Kanałem Lodowym.

Całość kosztowała 12,6 mln zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “W lutym ma zakończyć się remont DW786 w Świętej Annie”

 1. Baru68 pisze:

  Czy ktoś jeszcze wierzy że ten remont skończy się z końcem lutego? Jeśli tak to gratuluję optymizmu.

 2. Baru68 pisze:

  Osoba która pisała ten artykuł i robiła zdjęcia powinna opisać skalę bałaganu panującego na tej” budowie” oraz skalę marnotrawstwa materiału oraz pieniędzy podatników.

  4
  1
 3. Baru68 pisze:

  Wczytując się głębiej w artykuł zauważyć można że nie podao miesiąc zakończenia „budowy” ale nie podano roku

 4. Becia29 pisze:

  Osoba która ktira pisała artykuł nie jest chyba świadoma że przerwa w pracach budowlanych jest od świąt! i końca nie widać ani też robotników. Piszac że do końca lutego to się zakończy nie napisał ktorego roku. Artykul nadaje sie raczej na Prima Aprilis.

  5
  1
  • Gadriel pisze:

   Hahaha Boze oni robią tak krótki odcinek, tak długo że aż nie wiem czy śmiać się czy też płakać 😂😂😂 porażka!! Tak leniwej firmy dawno nie widziałem 😂😂 W Częstochowie tak samo jest zima i jakoś widzę że cały czas remontują tory i zimą im w niczym nie przeszkadza 😁😁 nam nikt pieniędzy nie zwróci za paliwo wydanych na przejazd objazdami.

 5. Mirek pisze:

  Ludzie, jak nie macie pojęcia dlaczego. Budowa stoi, to proszę nie komentować, i nie pisać głupot. To nie wina firmy, która próbuje dokończyć inwestycje.

  4
  5
 6. Mieszkanka pisze:

  Może i jest utrudnienie , ale przy mrozach nie prowadzi się prac, poza tym tak długo czekaliśmy na tę przebudowę,że
  jak poczekamy do maja 2021 to nikomu korona z głowy nie spadnie. Przypuszczam że opóźnienia wynikły nie z winy wykonawcy no bo musieli badać niektóre odkrycia służby geologiczne.

 7. Oko prezesa pisze:

  Otworzą w lutym ale 2023

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *