zachmurzenie umiarkowane
11°
11°
niedziela
Reklama
W lutym ma zakończyć się remont DW786 w Świętej Annie
29 stycznia 2021 r. | 15:56
20

W przyszłym miesiącu, zgodnie z planem, ma zakończyć się remont drogi wojewódzkiej nr 786 w miejscowości Święta Anna. Wykonawca inwestycji, konsorcjum firm Bitum Sp. z o. o. i Drog-Bud Sp. z o. o., miał wykonać między innymi ujednolicenie szerokości jezdni, przebudowę istniejącej konstrukcji jezdni z dopuszczeniem nacisku pojedynczej osi 11,5 tony, przebudował skrzyżowania DW-786 z DW-793 oraz DP-1029S na skrzyżowanie typu rondo, okoliczne chodniki, zjazdy, zatoki autobusowe oraz most nad Kanałem Lodowym.

Całość kosztowała 12,6 mln zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI20 odpowiedzi na “W lutym ma zakończyć się remont DW786 w Świętej Annie”

 1. Baru68 pisze:

  Czy ktoś jeszcze wierzy że ten remont skończy się z końcem lutego? Jeśli tak to gratuluję optymizmu.

  11
  • Rudolf pisze:

   Moi Drodzy po co te przekomarzania lepiej sciągnijcie telewizjię Alarmu albo Uwaga a na pewno inwestor bardziej się postara .

  • Optymista pisze:

   Grzebią się z tą robotą strasznie długo

   Jóż ci co budują obwodnicę przed Częstochową budują szybciej i. Starannie .

 2. Baru68 pisze:

  Osoba która pisała ten artykuł i robiła zdjęcia powinna opisać skalę bałaganu panującego na tej” budowie” oraz skalę marnotrawstwa materiału oraz pieniędzy podatników.

  6
  1
 3. Baru68 pisze:

  Wczytując się głębiej w artykuł zauważyć można że nie podao miesiąc zakończenia “budowy” ale nie podano roku

  3
  1
 4. Becia29 pisze:

  Osoba która ktira pisała artykuł nie jest chyba świadoma że przerwa w pracach budowlanych jest od świąt! i końca nie widać ani też robotników. Piszac że do końca lutego to się zakończy nie napisał ktorego roku. Artykul nadaje sie raczej na Prima Aprilis.

  7
  1
  • Gadriel pisze:

   Hahaha Boze oni robią tak krótki odcinek, tak długo że aż nie wiem czy śmiać się czy też płakać ??? porażka!! Tak leniwej firmy dawno nie widziałem ?? W Częstochowie tak samo jest zima i jakoś widzę że cały czas remontują tory i zimą im w niczym nie przeszkadza ?? nam nikt pieniędzy nie zwróci za paliwo wydanych na przejazd objazdami.

   • Realistka pisze:

    Drogę zamknęli a żadnego znaku fo objazdu nie było, może Ci co mieszkają w okolicy wiedzą jak jechać ale ja jadąc 160 km do Częstochowy nie wiedziałam którędy jechać więc musialam pytać ludzi, straszny bałagan. Następnym razem jechałam za jakieś 8 miesięcy i szok bo droga nadal zamknięta, tym razem znak objazdu ale i tak błędnie zrobiony bo wyprowadza gdzieś nie wiadomo gdzie. Makabra ale to jest Polska, najpierw się pije a później coś robi bez głowy

    • Realistka pisze:

     Czy ktoś może mi odpowiedzieć, czy ta droga jest już otwarta? Dawno nie jechałam i chyba wybiorę się trasą przez Radomsko. Dziękuję

 5. Mirek pisze:

  Ludzie, jak nie macie pojęcia dlaczego. Budowa stoi, to proszę nie komentować, i nie pisać głupot. To nie wina firmy, która próbuje dokończyć inwestycje.

  4
  8
 6. Mieszkanka pisze:

  Może i jest utrudnienie , ale przy mrozach nie prowadzi się prac, poza tym tak długo czekaliśmy na tę przebudowę,że
  jak poczekamy do maja 2021 to nikomu korona z głowy nie spadnie. Przypuszczam że opóźnienia wynikły nie z winy wykonawcy no bo musieli badać niektóre odkrycia służby geologiczne.

 7. Oko prezesa pisze:

  Otworzą w lutym ale 2023

 8. Robert pisze:

  Dzień Dobry
  Moje zdumienie i rozgoryczenie doprowadziło mnie , aż tutaj , nie jestem z Dąbrowy Zielonej nie jestem nawet z waszego województwa , jestem kierowcą i powiem wam ,że to co u was się wyprawia z tym remontem to chyba już sie do tv nadaje , powinniście rozliczyć wszystkich ludzi którzy tą umowę podpisywali dodatkowo dodam ,że już pól autostrady oddali do użytku A1 a u was końca nie widać …………….

  Żal mi tylko mieszkańców współczuje utrudnień i radnych
  pozdrawiam

 9. Kazek pisze:

  Publiczne inwestycje, z pieniędzy podatników, najczęściej ciągną się tak beznadziejnie, jak ten remont. Prywatny inwestor już dawno zmieniłby wykonawcę, bo końca nie widać(a mamy już marzec 2021r.!)

 10. Anka pisze:

  Czy ta droga nadal jest zamknięta?

 11. htt pisze:

  przykład nieudolności rok właśnie mija a oni kółka nie umią wybudować porażka władz lokalnych lokalne firmy odciete od dochodu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *