zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
Reklama
Znamy laureatów XXVIII Regionalnego Konkursu Palma, Pisanka, Marzanna 2023
22 marca 2023 r. | 13:10
0

Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej przedstawił wyniki XXVIII Regionalnego Konkursu Palma, Pisanka, Marzanna 2023.

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia: 

 

Grupa wiekowa I  - Przedszkola

Pisanka

Nagrody:

Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej Oddział w Olbrachcicach - grupa Pszczółki

Patryk Wróbel -  Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej Oddział w Soborzycach – grupa Biedroneczki

Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej Oddział w Soborzycach – grupa Biedroneczki

Kaja i Sara Musiał – Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej

 

 Palma

Zofia Pudło – Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Łysinach

Marta Stępień – Oddział Przedszkolny przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Soborzycach

Nela Langier – Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej

 

                                                   Marzanna

Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej – grupa Motylki

Przedszkole Nr 2 w Koniecpolu

Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej- grupa Żabki

Wiktor Smolarek – Przedszkole w Pankach

 

 Grupa wiekowa II – kl. I- III szkoły podstawowe

                                                         Pisanka

I Nagroda   Zofia Wróbel – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

I Nagroda    Alan Gorzędowski – Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach

II Nagroda   Maja Kościańska – Szkoła Podstawowa w Łysinach

II Nagroda   Igor Zjawiony – Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach

III Nagroda Sandra Cieślik – Szkoła Podstawowa w Łysinach

Wyróżnienie  Lena Kołdon – Szkoła Podstawowa w Łysinach

Wyróżnienie  Lena Tyrek – Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach

 

Grupa wiekowa II – kl. I – III szkoły podstawowe

                                                        Palma

I Nagroda    Igor Włodarz  - Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach

I Nagroda    Oliwier  Kucharski – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

II Nagroda   Alicja Rokita – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie  Zielonej

II Nagroda  Lena Terlicka  -  Szkoła  Podstawowa w Olbrachcicach

III Nagroda Julia Kaczmarek – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

Wyróżnienie   Miłosz Sikora – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

 

Marzanna

I Nagroda  Oliwier Graj   - Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach

I Nagroda Michalina Wąsek – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Soborzycach

I Nagroda Zuzanna Mirecka – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

II Nagroda  Grupa Teatralna Teatrzyk Pik Pok  w Pyskowicach

III Nagroda Natalia Nowak – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

Wyróżnienie Helena Bilińska – Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pyskowicach

Wyróżnienie   Alan Jędrzejczyk  - Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach

 

 Grupa wiekowa  III – kl. IV- VI szkoły podstawowe

 

                                                        Pisanka

I Nagroda  Amelia Domagalska – Społeczna Szkoła Podstawowa im. 8 Pułku Ułanów Ks. J. Poniatowskiego w Szczekocinach

III Nagroda Lena Kacperak – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Soborzycach

Wyróżnienie  Maria Kosiń  -  Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

Wyróżnienie   Aneta Zaskórska  -  Szkoła Podstawowa w Dąbrowie  Zielonej

Palma

I Nagroda  Marcel Kucharski  - Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

I Nagroda  Maja Wilk – Szkoła Podstawowa w Kusiętach ( za palmę i Marzannę)

I Nagroda Bartosz Tasarz  - Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach

III Nagroda  Grupa Artystyczna „Zielone Ludki” Szkoła Podstawowa im. Szlaku Orlich Gniazd w Kusiętach

 

Grupa wiekowa III  - kl. IV – VI szkoły  podstawowe

                                                  Marzanna

Wyróżnienie   Natalia Rak – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Soborzycach

Wyróżnienie   Krystian Mysłek – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

 

Grupa wiekowa IV  –  kl. VII -VIII  szkoły podstawowe

 

                                                            Pisanka

I Nagroda  Natalia Kozieł  - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Koniecpolu

I Nagroda  Michał Zych  - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Soborzycach

II Nagroda Klaudia Burza – Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach

III Nagroda  Blanka Włodarz – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

 Palma

I Nagroda Aleksandra Michalska – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

I Nagroda  Amelia Kozioł – Szkoła Podstawowa  Nr 2 w Koniecpolu

                                                       Marzanna

I Nagroda Julia Ociepa – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Soborzycach

III Nagroda Daria Rak – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Soborzycach

 

Grupa wiekowa V – szkoły średnie i dorośli

                                                        Pisanki

I nagroda         Julia Nowak –    Zespół Szkół w Koniecpolu

I Nagroda         Marta Fyda      - Koniecpol

I Nagroda         Katarzyna Fira    - Koniecpol

I Nagroda         Koło Gospodyń Wiejskich  w Wiercicy  /palma +pisanka/

II Nagroda        Joanna Zaskórska  - Zespół Szkół w Koniecpolu

II Nagroda        Bartłomiej Czernik  - Koniecpol

II Nagroda        Zuzanna Krzak  - Liceum Ogólnokształcące w Koniecpolu

III Nagroda        Izabella Gorzędowska – Soborzyce

III Nagroda        Paulina  Zaskórska   -

III Nagroda        Aleksandra Dworak  - Cielętniki

III Nagroda        Milena  Dworak –      Cielętniki

Wyróżnienie       Wiktoria   Dworak  -  Cielętniki

 

                                                         Marzanna

Wyróżnienie           Oliwia Rak   - Soborzyce

Wyróżnienie           Anna Jabłońska  - Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie

Wyróżnienie  -        Koło Gospodyń Wiejskich w Skrzydlowie

 

 Palma

I  Nagroda  Koło Gospodyń Wiejskich w Cielętnikach

I  Nagroda   Dorota Siwek  -  Środowiskowy Dom Samopomocy w Soborzycach

I Nagroda   Koło Gospodyń Wiejskich „Dąbrowianki” w Dąbrowie Zielonej

II  Nagroda    Koło Gospodyń  Wiejskich w Borowcach

II  Nagroda   Koło  Gospodyń Wiejskich w Zaleszczynach

II  Nagroda    Janowski  Dom Seniora

II  Nagroda   Stowarzyszenie KGW „Pod  Strzechą” Dąbrowa gmina  Koniecpol

II  Nagroda   Izabela Gorczyczyńska   Liceum Ogólnokształcące im. Matki Bożej Jasnogórskiej

w Częstochowie

III  Nagroda   Koło Gospodyń Wiejskich „Koralowe Koło” w Olbrachcicach

Nagrody zostaną wręczone w niedzielę, 26 marca o godz. 15:00 w hali sportowej w Dąbrowie Zielonej.



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *