zachmurzenie małe
16°
16°
sobota
Reklama
Znamy laureatów XXV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego “Papierowy Świat”
29 listopada 2021 r. | 13:35
0

Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej rozstrzygnął XXV Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Papierowy Świat".

Nagrody otrzymują:

Kategoria I

NAGRODY:

Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej – grupa „Motylki”

Publiczne Przedszkole w Konopiskach – grupa „Kotki i Myszki”

Publiczne Przedszkole w Konopiskach - grupa „Wiewiórki”

Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej Oddział w Olbrachcicach- grupa „Pszczółki”

Publiczne Przedszkole w Konopiskach – grupa „Biedronki”

WYRÓŻNIENIA:

Lena Marszałek – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Mykanowie

Marcelina Rączka – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Przyrowie

Nela Langier – Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej

Zuzanna Jakubowska – Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia” w Koniecpolu

Kategoria II

I NAGRODA Adrianna Sikora – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

I NAGRODA Alan Gorzędowski – Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach

I NAGRODA Natalia Nowak – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

I NAGRODA Oliwia Musiał - Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

II NAGRODA Lena Mysłek - Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

II NAGRODA Zofia Wróbel – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

II NAGRODA Jowita Zaskórska – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

III NAGRODA Świetlica Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Zielonej

III NAGRODA Kacper Kopek – Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Bogumiłku

III NAGRODA Aleksandra Pietrzyk – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Przyrowie

WYRÓŻNIENIE Julian Jakubowski – Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniecpolu

WYRÓŻNIENIE Filip Jastrząbek - Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

Kategoria III

NAGRODA Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Dąbrowie Zielonej –

- Blanka Włodarz - Dąbrowa Zielona

I NAGRODA Dariusz Grzegorczyk – Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu

I NAGRODA Jagoda Sosnecka – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I NAGRODA Marta Sadowska - Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I NAGRODA Milena Wąsek - Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I NAGRODA Magdalena Tasarz - Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I NAGRODA Marlena Wąsek – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I NAGRODA Julia Wojciechowska – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

II NAGRODA Aleksandra Cudak – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Soborzycach

III NAGRODA Milena Bąk - Szkoła Podstawowa w Kłomnicach

WYRÓŻNIENIE Klaudia Napierała – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Zielonej

Kategoria IV

NAGRODA Dyrektora Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie –

Bartosz Bąk – Szkoła Podstawowa w Kłomnicach

I NAGRODA Amanda Klimczyk – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I NAGRODA Aleksandra Kuras – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

II NAGRODA Nikola Oberska - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Soborzycach

III NAGRODA Michał Zych - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Soborzycach

III NAGRODA Klaudia Burza – Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach

WYRÓŻNIENIE Zuzanna Krzak – Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach

WYRÓŻNIENIE Julia Gorgoń – Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach

Kategoria V

I NAGRODA Artur Stacherczak – Środowiskowy Dom Samopomocy w Soborzycach

I NAGRODA Zuzanna Szyda - Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I NAGRODA Brygida Strzoda – Dom Pomocy Społecznej w Blachowni

II NAGRODA Piotr Przybyłko - Dom Pomocy Społecznej w Blachowni

II NAGRODA Jerzy Nieczyporowicz - Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie

III NAGRODA Henryka Dróżdż - Dom Pomocy Społecznej w Turowie

III NAGRODA Ryszard Sławuta - Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Braci Albertynów w Częstochowie

III NAGRODA Tomasz Ocias - Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Braci Albertynów w Częstochowie

WYRÓŻNIENIE Małgorzata Grabowska – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Starym Koniecpolu

WYRÓŻNIENIE Bożenna Najnigier – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie

WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM KONKURSU odbędzie się dnia 1 grudnia 2021 (środa) w Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej, Plac Kościuszki 30, według następującej kolejności:

godz. 10.00 - Laureaci Kategorii I i II (przedszkola, klasy 0, szkoły podstawowe klasy I-III)

godz. 11.00 - Laureaci Kategorii III i IV (klasy IV - VIII)

godz. 12.00 - Laureaci Kategorii V (szkoły średnie i dorośli)



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.