zachmurzenie duże
17°
14°
poniedziałek
Reklama
UG Dąbrowa Zielona
Biesiadowanie z Fundacją Biedronki
21 lipca 2023 r. | 11:33
0

19 lipca 2023r. odbyło się trzecie, ostatnie już spotkanie z seniorami w ramach programu Danie Wspólnych Chwil z Fundacją Biedronki.

Nasze spotkanie tym razem odbyło się na świeżym powietrzu, przy budynku Dziennego Domu Senior Wigor w Dąbrowie Zielonej. Wśród zaproszonych gości była pani Wójt Maria Włodarczyk oraz Przewodniczący Rady Gminy Krzysztof Kucharski. Spotkanie rozpoczęliśmy od słodkiego deseru z logiem Biedronki, które zostało własnoręcznie wykonane przez naszą seniorkę. Serwowane były pyszności z grilla: kiełbaski, karkówka, szaszłyki oraz kaszanka cebulką. Nie mogło zabraknąć zdrowych sałatek i surówek oraz owoców. Uczestnikom biesiadny przygrywał akordeon i gitara. Rozmowy i śpiewy trwały do późnych godzin wieczornych. Seniorzy bawili się wspaniale.

Dziękujemy Fundacji Biedronki Danie Wspólnych Chwil za produkty, dzięki którym mogliśmy przygotować smaczne i zdrowe posiłki. Było nam niezmiernie miło gościć na wszystkich trzech spotkaniach seniorów z naszej gminy oraz innych zaproszonych gości. Szczególne podziękowania dla pań z Koła Gospodyń Wiejskich „Dąbrowianki” oraz seniorów z Dziennego Domu Senior Wigor za pracę, poświęcony czas i włożone serce w realizację przygotowań każdego ze spotkań. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *